Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Sztuczne drzewka

( ilość produktów: 20 )

DRZEWKA I KWIATY SZTUCZNE/ DEKORACYJNE / OZDOBNE.

Kochasz rośliny, ale brak Ci odpowiednich warunków do ich hodowli lub czasu na ich pielęgnację? To właśnie dla Ciebie stworzone są nasze sztuczne drzewka i kwiaty! Drzewka dekoracyjne będą wspaniałą ozdobą zarówno w domu, mieszkaniu, jak i w biurze. Są wykorzystywane także przez projektantów jako element wystroju  galerii i centrów handlowych. Znajdują zastosowanie  poza tym w hotelach, resteuracjach czy na targach jako element ozdobny stoiska. Równie dobrze spsiują się w kompozycjach z "żywymi" kwiatami często będąc nie do odróżnienia.

Sztuczne drzewa przykuwają uwagę osób odwiedzających, imponują oryginalnością oraz pięknem. Urozmaicą i ożywią wystrój każdego pomieszczenia. Poza tym nieprzecenioną ich zaletą jest łatwość w utrzymaniu czystości, bez konieczności pielengnacji i podlewania.

W naszym asortymencie mamy szeroki wybór sztucznej roślinności, tak aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie -  w zależności od gustu, kolotystyki oraz aranżacji wnętrza. W ofercie znajdują sie m.in. drzewka: BAMBUS, BUGENWILLA ,CYTRYNA,  FIKUS, FORSYCJA, GLICYNIA, KAMELIA, KLON, KOKOS,  KWIAT BRZOSKWINI,RÓŻY, ZŁOTODRZEW, PALMA, DRZEWO LAUROWE (LAUROWIEC),MAGNOLIA, MARIHUANA, OLIWKA.

pixel