Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Pawilony

( ilość produktów: 69 )

Jeśli lubisz spędzać wolne chwile w Swoim ogrodzie lub organizować imprezy plenerowe, jak grile,przyjęcia urodzinowe dzieci to niebędny dla Ciebie jest pawilon ogrodowy. Altana ogrodowa sprawdzi się zarówno w gorące, upalne dni, w które będzie schronieniem przed słońcem, a także w deszczowe i pochmurne, ponieważ wykonana z polietylenu, jest wodoodporna niczym folia. Pawilony przeznaczone są zarówno do użytku profesjonalnego jak i osobistego.

W ofercie naszego sklepu znajduje się szeroki wybór namiotów ogrodowych. Mamy nadzieję, że każdy znajdzie produkt, który przypadnie mu do gustu i spełni jego oczekiwania. Altany różnią się między sobą wymiarami, materiałami, z których są wykonane oraz przeznaczeniem.

3x3m
Zaletą mniejszych pawilonów jest oszczędność czasu i miejsca - w szczególności dzięki ekspresowemu systemowi rozkładania, co ma istotne znacznie przy codzienej eksploatacji. Altanki ekspresowe rozkładanane są w około 2 minuty, a poręczny pokrowiec sprawia, że można je zabrać w każde miejsce.

3x6m
Namioty imprezowe posiadające możliwość całkowitego zamknięcia dają skuteczną ochronę przeciwwiatrową, a także zapewniają nieco intymności.

3x9
Pawilony o większych wymiarach posiadąją stelaż z grubszymi rurkami, które wpływają na stabilność i wytrzymałość pawilonu. Mimo to jest on nadal prosty w montażu. Namioty takie świetnie nadają się do wykorzystania w handlu jako pawilony handlowe.
 
Pozostałe
Ciekawą propozycją są altany z  moskitierami, które chronią przed uciążliwymi komarami.
 
W Naszym asortymencie dostępne są pawilony o ciemniejszych odcieniach, które są mniej podatne na widoczne zabrudzenia. Ma to duże znaczenie przy częstym użytkowaniu (grile, targowisko). Natomiast eleganckie, stylowe białe pawilony są niezastąpione w przypadku szykownych przyjęć jak wesele czy urodziny.

Wszystkie namioty są wykonane z dobrych gatunkowo materiałów, odpornych w większym lub mniejszym stopniu na warunki atmosferyczne.

pixel