Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Cymbergaje, Air Hockey

( ilość produktów: 3 )

Cymbergaj jest to gra zręcznościowa - zespołowa lub indywidualna. W Polsce cieszy się popularnością już od około 100 lat. Zasady Air Hockey'a polegają na przemieszczaniu różnej liczby monet na płaskiej powierzchni. Znane jest wiele odmian tej zabawy m.in. grzebieniowy, szóstkowy. Różnice tkwią w  ilości używanych monet,a także miejscu i zasadach rozgrywki.

Stół hokej-cymbergaj
Działanie wszystkich stołów opiera się na tej samej zasadzie. Pole gry jest wyposażone jest w specjalne otwory, przez które wydmuchiwane jest powietrze -co z kolei Ułatwia poślizg. Aby zapewnić komfort graczom, z tyłu bramek znajdują się wygodne otwory do wyciągania krążka. Poza tym niektóre produkty - przykładem może być STÓŁ TURNIEJOWY posiadają dodatkowe funkcje, jak elektroniczny licznik umieszczony nad płytą boiska, który monitoruje czas lub zdobyte punkty obu drużyn. Wszystkie stoliki do Cymbergaja wykonane są z dobrych jakościowo materiałów, opornych na ścieranie. Charakteryzują się stabilnością i dużą wytrzymałością - dzięki czemu również dorośli mogą z nich korzystać bez ograniczeń. Posiadają certyfikat CE, bedący gwarancją bezpieczeństwa dla najmłodszych, co oznacza, że mogą być swobodnie używane w świetlicach, szkołach itp.

Akcesoria do Cymbergai (odbijaki / odbijacze / grzebyki, krążki / monety)
W czasie rozgrywki w hokeja uczestnicy zajmują pozycję po przeciwnych stronach stołu. Każdy z nich posługuje się specjalnym plastikowym narzędziem - odbijakiem (grzybkiem, "rakietką"), które chroni dłoń przed uderzeniem krążka. Punkty zdobywa gracz, który umieści krążek w bramce przeciwnika. Aby zapewnić poślizg i nie niszczyć powierzchni stołu, odbijaki od spodu pokryte są filcem. W naszej ofercie dostępne są grzebyki w kolorze czerwonym o średnicy 95 mm.

Krążki (monety) wykonane są z najlepszej klasy surowców.
Posiadają specjalnie wyprofilowany obwód, co zapewnia płynny i swobodny ślizg w pełni wykorzystując tłoczone z płyty boiska powietrze. W naszym asortymencie znajdują się monety w kolorze czerwonym o średnicach: 50 i 63 mm.

pixel